Набір ємностей для дрібних сипучих та рідких продуктів 4х150мл. синій (арт. 87и)

Якщо у Вас невелика кухня з маленькими шафками, то компактні ємності від ТМ «Народний Продукт» саме для Вас. Вони допоможуть зберегти більше простору та навести порядок.
У набір входити 4 контейнери об'єднання об'ємом 150мл., з синіми кришками. Ємності спеціально призначені для зберігання дрібних сипучих, рідких продуктів та інших виробів. Їх зручно брати з собою. Герметична закрутка дозволяє зберегти смакові і ароматичні властивості продукту. А завдяки прозорості ємностей Ви завжди будете бачіті, що знаходиться в контейнерах.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Народний продукт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 150 л |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 195 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ємності для зберігання дрібних сипучих і рідких продуктів |
| Застосування | Для кухні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





