Кошик
841 відгук

Шановні клієнти! Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки по її графіку роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (50) 359-38-39
+380 (67) 111-90-76
+380 (66) 403-04-18

Кухня по Фен шуй: особливості розташування

Кухня по Фен шуй: особливості розташування

Розташування кухні по Фен-шуй

Оформлення кухні безпосередньо залежить від її розташування. Спочатку визначте, в якому секторі (південний, північному тощо) знаходиться кухня. Для цього слід відзначити на схемі квартири сектора, однойменні зі сторонами світла. Щоб точно визначити сторони світу, скористайтеся компасом. Як ви бачите з малюнка, кожен сектор починається з центру квартири і містить у собі 45 градусів. Розкресливши сектора і зазначивши сторони світу, ви дізнаєтеся, в якому секторі знаходиться кухня.

Схема Ба гуа для кухні Фен шуй

Схема повинна бути точною, зменшеною в масштабі копією приміщення (вид зверху). Інакше, кімнати і сектора на схемі не будуть відповідати, їх реальному розміру і розташуванню. Для зручності можна накреслити кухню окремо, без інших кімнат. Перш ніж визначати сектору потрібно позначити центр кухні, оскільки саме з цієї точки сектора беруть свій початок.

Для цього проведемо діагоналі від кутів схеми (внутрішні кути кухні), місцем їх перетину і буде центр. Дуже часто кухня виходить на балкон, а її частину займає комора або вбудована шафа. Таке планування створює відхилення від «правильної форми» і іноді не зрозуміло, де кордону кухні і від якого кута проводити діагональ.

Позначимо кордону кухні. Для цього окреслимо її площа, проводячи лінії з внутрішнім сторонам стін, при цьому балкон відсікається, а комора приплюсовується до загальної площі. В результаті вийде квадрат або прямокутник, як показано на прикладі. Площа кухні позначена пунктирною лінією.

Відзначивши центр можна перейти до визначення сторін світу і графічного відображення секторів, на схемі.

Визначення сторін світу та секторів Фен шуй кухні

Нам знадобиться компас, але перш ніж взяти його в руки потрібно подбати про те, що б всі споживачі електричного струму були вимкнені. Працюючі електроприлади створюють електромагнітне поле, яке вносити похибка в показання компаса.

Створюють перешкоди так само масивні металеві конструкції: броньовані двері, система опалення (радіатори) і т. п. Визначати сторони світу слід далеко від подібних предметів, на відстані 2-3 метри.

Визначимо, де північ і південь, це зробити найпростіше, оскільки стрілка компаса вказує на північ, а її протилежна сторона на південь.

Відзначимо напрямок півдня і півночі на плані кухні.

Проведемо лінію, через центр кухні і позначки північного і південного напрямку, які ми поставили на плані.

У нас вийшла лінія спрямована одним кінцем точно на північ, а іншим на південь. Для відображення секторів потрібен транспортир. Краще скористатися транспортиром на 360 °, подібний показань на фотографії.

Таким круглим транспортиром набагато зручніше працювати, ніж звичайним на 180 °.

Ставимо транспортир таким чином, щоб його центр збігся з центром на плані приміщення, а його 0 ° з позначкою півночі.

Кожен сектор містить у собі 45 °, того щоб накреслити кордону сектора, слід від півночі відкласти вправо і вліво по 22,5 °. Тепер проведемо лінії від відміток до центру.

Отже, у нас готові північний і південний сектора. Щоб накреслити наступні сектори досить від кордонів північного і південного відзначити за 45 °, як в одну так і в іншу сторону. І останнім мі вичерчуємо центральний сектор.

За формою це восьмикутник, а за своєю площею він повинен бути приблизно дорівнює 1/9 від площі всього приміщення з урахуванням відсутніх ділянок. Залишилося стерти зайві лінії, підписати сектора і карта фен-шуй по системі ба гуа готова.

Кухня в північному секторі будинку

Кольорова гамма кухні по Фен-шуй. Основні кольори - синій, блакитний, чорний, вони відносяться до стихії вода. Підсилюють північний сектор кольору стихії метал: білий, золотий, срібний, бронзовий і т. д.

Кухонний гарнітур по Фен-шуй. Акваріум з рибками, розміщений в північній кухні, буде символом удачі і благополуччя. Такий елемент інтер'єру єру сприятливо відіб'ється на вашій кар'єр єрі. Справжній акваріум можна замінити картиною або плакатом з відповідним зображенням. Меблі слід підібрати легкий од і витончену з елементами плавних вигинів, що нагадують хвилю. Постарайтеся, щоб вона займала якомога менше місця, принаймні, візуально. Стіл сприятливий круглої форми.

Куди поставити плиту по Фен-шуй. Бажано користуватися електроплитою. Якщо з якоїсь причини ви можете використовувати тільки газові, вплив відкритого вогню необхідно нейтралізувати. Для цього повісьте над плитою два дзвіночка, один з кераміки, інший з металу. Керамічний візьме на себе енергію вогню, а металевий посилить східний сектор.

Правильний посуд та набір. Форма сприятлива класична - кругла або з хвилястими краями. Уникайте в кухонному сервізі достатку червоного і оранжевого кольорів, вони відносяться до стихії вогонь і у великій кількості шкодять північному сектору.

Кухня Фен-шуй в східному або південно-східному секторі будинку

Кольорова гама. Для кухні, розташованої на сході і південний сході, актуальні кольори, що підсилюють стихію дерево: зелений, коричневий, чорний, синій, блакитний і жовтий. Їх можна використовувати як у чистому вигляді, так і у поєднані між собою. Але бажано, щоб переважали зелений, синій і блакитний кольори. Вибираючи фарбу, шпалери або плитку, акцентуйте свою увагу на м'яких пастельних тонах, вони найбільш підходять для східної і південно-східної кухні.

Гарнітури та оформлення. Меблі краще підходить з дерева, не обов'язково натурального, цілком підійде і ДСП. Форма столу сприятлива квадратна і прямокутна. Прикраси і різноманітні символи достатку дійсно допоможуть, а не нашкодять, якщо будуть зроблені з кераміки, скла або дерева. Найбільш сприятливе місце для їх розміщення - східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний сектора кухні.

Плита по Фен-шуй. Плиту найкраще використовувати електричну, якщо ж у вас газова, вплив відкритого вогню необхідно усунути. Для цього скористайтеся декоративною посуд або іншими елементами дизайну з кераміки. Їх слід повісити на стіні, до якої примикає плита. Доброю перепоною вогню будуть керамічні дзвіночки, вони також повинні знаходитися поруч з плитою

Посуд та набір. Найсприятливіша форма для посуд і сервізу в даному випадку - квадратна і прямокутна. Якщо, ви вважаєте, що квадратні тарілки - це занадто екстравагантно, підійде набір з хвилястими краями або хвилястим візерунком. Постарайтеся використовувати якомога менше металевого посуду. Краще віддати перевагу кераміці, склу або пластику.

Кухня Фен-шуй в південний секторі будинку

Кольорова гама по Фен-шуй. При оформленні кухні, розташованої на півдні, використовуйте червоний, помаранчевий, білі-жовтий, зелений і коричневий кольори. Вони підсилюють стихію вогонь, що вносити в атмосферу кухні святковий настрій, творчість і романтику.

Гарнітури та оформлення. Меблі підходять з будь-якого матеріалу, але не повинна бути громіздкою. Нехай у її формах вгадуються обриси вогню, теплого затишного домашнього вогнища. Зрозуміло, для цього слід підібрати не тільки форму, а й відповідні кольори: теплі, м'які які і відповідають колірній гамі південного сектора. В якості прикрас використовуйте різноманітні дерев'яна яні вироби, які відповідають кухні і вашим індивідуальним сприйняттям.

Плита на кухні по Фен-шуй. Для кухні, розташованої в південний секторі, підходить газова плита, оскільки відкритий, керований вогонь сприятливий для півдня. Альо вогонь повинен бути дійсно керованим - плиту слід утримувати у справному стані, тобто своєчасно робити профілактику, оскільки в південний секторі будь-яка техніка ламається частіше.

Посуд та набір. У південний секторі сприятлива трикутна форма. Настільки екстравагантні тарілки не всім припадуть до смаку. В цьому випадку слід використовувати кольори стихії вогонь і дерево (червоний, оранжевий, зелений, коричневий) або набір з орнаментом, що включає у собі зображення трикутника. Також сприятливо зображення променів, що розходяться від дна тарілки або чашки. Це може бути виконано не тільки у вигляді малюнка, а й у об'єднання ємній графіку. Тоді навіть звичний набір класичної форми буде поповнювати сектор енергією. Кухонне начиння, виконані з натурального дерева або оформлені під дерево, також сприятливо впливають на південний сектор.

Кухня на південний заході, північному сході або в центрі будинку

Кольорова схема по Фен-шуй. Найбільш сприятливі кольори - жовтий, червоний, помаранчевий. Жовтий відповідає стихії секторів земля; червоний і помаранчевий відносяться до стихії вогонь і поповнюють сектора енергією. Інші кольори також можна використовувати, але в невеликій кількості, приблизно 10-15% від площі кухні.

Кухонний гарнітур по Фен-шуй. Ідеально підійде масивна, але не громіздка меблі, зі скляними дверцятами або елементами керамічної мозаїки. Стіл сприятливий квадратної форми. Прикраси, символи достатку і благополуччя повинні бути з кришталю, кераміки, скла, мармур або каменю. Тільки в цьому випадку вони принесуть максимальну підтримку.

Плита. Вогонь сприятливий для секторів стихії земля, тому немає необхідності особливо мудрувати при виборі плити. Але вона повинна бути якісною і надійною, тобто повністю відповідати вимогам господині і працювати як годинник.

Посуд та набір. Посуд - з кераміки або скла; відмовтеся від металевої, в крайньому випадку, використовуйте емальований посуд відповідних кольорів. Для сервізу краще квадратна форма або трикутна, але можна використовувати і класичну - круглу, з доповненням необхідних новини. Відмовтеся від сервізу з хвилястими краями. Хвиляста форма сімволізує воду, а енергія води згубна для секторів стихії земля.

Кухня в західному або північно-західному секторі будинку

Кольорова гама. Основні кольори - білий, золотий, срібний, бронзовий і кольору інших металів (відповідають стихії метал). Дає енергію секторах колір стихії земля - жовтий. Як ви знаєте, земля дає силу металу. Інші кольори можна використовувати як доповнення, в невеликій кількості.

Кухонний гарнітур по Фен-шуй. Прикраси, символи благополуччя і достатку повинні бути з металу (бронза, латунь, срібло) або кераміки, фарфору, каменю. Розміщуйте їх в західному і північно-західному секторах кухні. Форма столу краще кругла, вона відповідає стихії метал, а також сімволізує єдність сім'ї і процвітання.

Плита. В даному випадку сприятливішим всього електрична плита. Якщо у вас газова, слід послабити її негативний вплив. Для цього виберіть плиту темно-жовтого кольори або металік, а також повісьте над плитою фарфоровий або срібний дзвіночок. Таким чином ві посилити сектор металу і усмиріть відкритий вогонь.

Набір та посду по Фен-шуй. Кухня, розташована в західному або північно-західному секторах, не вімагає від посуд і сервізу вишуканих форм, ідеально підходить кругла, альо без хвилястих країв. Для посилення їх сприятливого впливу підберіть відповідні кольори. Посуд можна використовувати металеву, скляну і керамічну, постарайтеся відмовитися від пластику.

Значення основних кольорів по Фен-шуй

Білий - універсальний колір. Колір, який сімволізує досконалість, чеснота, божественність. Позитивно впливає на енергетику людей, очищає простір. В інтер'єрі єрі: збільшує простір, можна застосовувати і в деталях. Як колір одягу: білий колір додає авторитетності.

Червоний - колір активності, життя, пристрасті. «Вогненний» колір. В інтер'єрі єрі: для кімнат, де ви ведете активну діяльність. Як колір одягу: краще застосовувати, якщо ви хочете звернути на себе увагу протилежної статі. Червоний надає сміливість і впевненість в собі.

Помаранчевий - колір відкритості, спілкування і позитивних емоцій. Допомагає в боротьбі з депресією і поганим настроєм. В інтер'єрі єрі: помаранчевий колір хороший для вітальні і кухні. В одязі: підійде людям, які хочуть виглядати весело, розкуто.

Жовтий - колір внутрішньої гармонії людини. Символ сонця, мудрості, здоров'я. Асоціюється з теплом і затишком. В інтер'єрі єрі: підійде для робочого кабінету і інших кімнат, в яких ви займаєтеся розумовою працею. Як колір одягу: надає теж вплив, що і помаранчевий колір.

Зелений - символ гармонії, зростання, початку нового життя. Позитивно впливає нервову систему людини. В інтер'єрі єрі: підходить до будь-якій кімнаті. Як колір одягу: так само без обмежень.

Блакитний - сімволізує спокій і врівноваженість. В інтер'єрі єрі: хороший для спальні та інших кімнат, де ви хочете розслабитися і відпочити. Як колір одягу: якщо хочете виглядати ніжно, по небесному легко.

Синій - колір справедливості і здійснення мрій. У інтер'єрі єрі: не рекомендується застосовувати, «тиснути» колір. Як колір одягу: створює враження неприступного серйозної людини.

Фіолетовий - виступає символом доброти, глибокого знання і любові. Колір лідера. В інтер'єрі єрі: у чистому вигляді цей колір придатний в кімнаті для медитації, в деталях може можуть застосовуватися з білим, жовтим або зеленим. В одязі: створює враження інтелектуальної особистості.

Чорний - сімволізує все таємниче, похмуре, непізнане. Протилежність білого. В інтер'єрі єрі: рекомендується застосовувати тільки в поєднані з іншими квітами, в деталях. В одязі: справляє враження вишуканості і авторитету.

А у вас дизайн кухні пророблен згідно Фен-шуй?

Інші статті
 • Рецепти пасок
  Рецепти пасок
  Хіба можна уявити собі Великдень без яскравих фарбованих яєць і солодких пасок? З давніх-давен у кожної господині свій рецепт святкової паски, який оберігала і передавала тільки наступним поколінням. Але в часи інтернету фамільні рецепти відійшли в минуле, і зараз потрібно тільки вибрати найсмачніші і простий рецепт паски.
  Повна версія статті
 • Як обрати безпечні пластикові ємності?
  Як обрати безпечні пластикові ємності?
  Пластик ставши є невід'ємною частиною нашого життя. Продуктові контейнери, упаковка для побутової хімії, дитячі іграшки, одяг, компакт-диски, зубні щітки ... Якщо вам не байдуже власне здоров'я і здоров'я ваших близьких, важливо знаті, з якого самє виду пластику необхідно обирати ємності.
  Повна версія статті
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
Катерина
ТМ "Народний Продукт"
+380 (50) 359-38-39
+380 (67) 111-90-76
+380 (66) 403-04-18
Відділ продажу
Дніпро, Україна

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner